Промислове будівництво тентових ангарів
Легковозводімих тентові ангари найчастіше використовуються для організації тимчасового укриття. Конструкції цього типу відмінно показують себе в самих екстремальних умовах — навіть у регіонах з вітряним морозним кліматом. Детальнiше тут https://tent.ua/tentovi-angari/.
Слово «ангар» у багатьох асоціюється перш за все з авіацією. Особливий вид укриття для стоянки і ремонту авіатранспорту відрізняє від інших будівель особлива напівкругла форма, яка ідеально протистоїть найсуворішим зовнішніх умов:
- Конструкція витримує сильний поривчастий вітер до 150 км / год .;
- Похилий дах не дозволяє накопичуватися опадів — полою, снігу, дощовій воді;
- Допустиме зовнішнє / внутрішнє тиск на поверхню — до 250-350 кг / м².
Крім того, складові частини розбірного ангара можна швидко зібрати, встановити на будь-якій рівній поверхні, навіть у важкодоступній місцевості. Виробники пропонують кілька популярних сьогодні варіантів конструкцій, з яких нескладно вибрати модель, яка максимально відповідає всім вимогам покупця:
Каркасно-тентові ангари
Це однопрогонові конструкції з жорстким каркасом, криті міцної тентової ПВХ-тканиною. Каркас із сталі або алюмінієвого сплаву збирається з окремих деталей, надійно скріплюється болтами. Це робить конструкцію мобільної, як великий намет. Сильні сторони каркасно-тентових моделей:
- Проста швидка збірка. Залежно від розміру, монтаж конструкції займає до 10- 15 днів — набагато швидше стаціонарних будівель;
- Може бути встановлений без фундаменту;
- Будівництво тентових ангарів ведеться з розрахунком на великі навантаження, складні кліматичні умови, виду діяльності, для якої він буде застосовуватися. При виробництві прораховується несуча здатність зібраного каркаса, крок арок, перетин / товщина металевих труб, способи захисту поверхні від корозії та інших ушкоджень. Залежно від цілей використання, металеві деталі покриваються стійкою емаллю, полімерним покриттям або проводиться оцинкування поверхні;
- Пошкоджені деталі каркаса легко замінити, а тканинний тент можна відремонтувати своїми силами. Ремонт тентів ангарів можна провести своїми силами, не розбираючи будову.
- Можливість збільшити довжину за рахунок з'єднання декількох конструкцій.
- Можна використовувати, як стаціонарну конструкцію — для цього низ каркаса кріпиться до фундаменту (бетонним блокам) за допомогою болтів або цементується.
- Тент може бути будь-якого кольору, на тканину можна наносити написи, логотипи.
Багато що залежить від якості і характеристик тентового покриття. Ангарна тканину брезентового плетіння, щільністю від 600 до 900 г / м², стійка до стирання, розривів, проколів. Просочення (ламінування) поверхні полотна надає тенту водо- і грязеотталкивающие властивості, непродуваемость, захист від гнилі, грибків, комах.
Додатково поверхня тенту обробляється потівопожарнимі складами (наявність просочення вказується в сертифікатах до виробу).
Порада: при покупці тентових моделей краще вибрати світлопропускаючих тканину. Це дозволить економити на освітленні в світлий час доби.