Последние записи

Утеплення фасадів в Івано-Франківську

Якісне утеплення фасаду будинку зовні дозволяє підтримувати мікроклімат в житловому приміщенні на комфортному рівні за рахунок зниження теплових втрат в холоду і надмірного прогрівання в спекотне літо. Власник будинку отримує можливість заощадити на опаленні або на кондиціонуванні. Існує багато способів утеплення фасадів івано франківськ на основі різних матеріалів, і головне завдання — вибрати найбільш оптимальний варіант.

Переваги утепленого фасаду

Накладення додаткових шарів на зовнішню поверхню для утеплення будівлі дозволяє:

  1. Запобігти передчасному руйнуванню стін від впливу агресивного природного середовища.
  2. Поліпшити зовнішній вигляд будинку.
  3. Усунути конденсат на внутрішніх стінках.
  4. Зменшити проникнення шуму.
  5. Знизити обмін тепла між зовнішньою і внутрішньою частиною будинку.

Утеплити фасад можна своїми силами, хоча це трудомісткий і складний процес, а помилки важко переборні і знизять очікуваний ефект багаторазово. У той же час компаній, що пропонують свої послуги в цьому напрямку, величезна кількість. Головне, знайти ту, яка забезпечить необхідну якість за розумну вартість.

Матеріал-утеплювач

Матеріали для утеплення фасадів відрізняються за якістю, способом кріплення до стіни, ціною. Основні вимоги:

  1. Достатні теплоізоляційні показники.
  2. Великий термін експлуатації.
  3. Міцність, вологостійкість.
  4. Чи не бути сприятливим середовищем для проживання гризунів і інших живих організмів.

Також при виборі слід брати до уваги товщину стін, яка може відрізнятися в різних частинах будинку. Враховувати, що утеплення південної стіни не вимагає застосування товстих шарів.

Ековата

Виготовляється з натуральної целюлози, є дійсно екологічно чистим матеріалом, чого не можна сказати про неорганічних утеплювачах, однозначно виділяють шкідливі речовини, хоч і в мінімальних дозах.

Додаткові компоненти — бура і борна кислота, також мінеральні речовини, захищають целюлозу від гниття, гризунів, підвищують пожежну безпеку. Пухка структура ековати глушить звукові коливання. Вентилюючі показники ековати, порівняльних з натуральною деревиною, роблять її дуже привабливою при утепленні дерев’яних будинків.

Істотний недолік — матеріал наноситься за допомогою мокрої технології: волога ековата напилюється на фасад. Після випаровування вологи утворюється щільне і тепле покриття, яке міцно приклеюється до поверхні. Для фінішної обробки підходять штукатурка, магнезитова плитка, блок-хаус. Відноситься до дорогих утеплювачів.

Сухе напилювання можливо тільки для каркасних будівель, що мають порожнини між зовнішньою і внутрішньою обробкою.


Не нашли то, что искали? Вернитесь к поиску планировок квартир по параметрам типового проекта. Поддержите проект, расскажите о tipdoma.com в социальных сетях:

Adblock
detector