Последние записи

Промислове будівництво тентових ангарів

Легковозводімих тентові ангари найчастіше використовуються для організації тимчасового укриття. Конструкції цього типу відмінно показують себе в самих екстремальних умовах — навіть у регіонах з вітряним морозним кліматом. Детальнiше тут https://tent.ua/tentovi-angari/.

Слово «ангар» у багатьох асоціюється перш за все з авіацією. Особливий вид укриття для стоянки і ремонту авіатранспорту відрізняє від інших будівель особлива напівкругла форма, яка ідеально протистоїть найсуворішим зовнішніх умов:

  • Конструкція витримує сильний поривчастий вітер до 150 км / год .;
  • Похилий дах не дозволяє накопичуватися опадів — полою, снігу, дощовій воді;
  • Допустиме зовнішнє / внутрішнє тиск на поверхню — до 250-350 кг / м².

Крім того, складові частини розбірного ангара можна швидко зібрати, встановити на будь-якій рівній поверхні, навіть у важкодоступній місцевості. Виробники пропонують кілька популярних сьогодні варіантів конструкцій, з яких нескладно вибрати модель, яка максимально відповідає всім вимогам покупця:

Каркасно-тентові ангари

Це однопрогонові конструкції з жорстким каркасом, криті міцної тентової ПВХ-тканиною. Каркас із сталі або алюмінієвого сплаву збирається з окремих деталей, надійно скріплюється болтами. Це робить конструкцію мобільної, як великий намет. Сильні сторони каркасно-тентових моделей:

  1. Проста швидка збірка. Залежно від розміру, монтаж конструкції займає до 10- 15 днів — набагато швидше стаціонарних будівель;
  2. Може бути встановлений без фундаменту;
  3. Будівництво тентових ангарів ведеться з розрахунком на великі навантаження, складні кліматичні умови, виду діяльності, для якої він буде застосовуватися. При виробництві прораховується несуча здатність зібраного каркаса, крок арок, перетин / товщина металевих труб, способи захисту поверхні від корозії та інших ушкоджень. Залежно від цілей використання, металеві деталі покриваються стійкою емаллю, полімерним покриттям або проводиться оцинкування поверхні;
  4. Пошкоджені деталі каркаса легко замінити, а тканинний тент можна відремонтувати своїми силами. Ремонт тентів ангарів можна провести своїми силами, не розбираючи будову.
  5. Можливість збільшити довжину за рахунок з'єднання декількох конструкцій.
  6. Можна використовувати, як стаціонарну конструкцію — для цього низ каркаса кріпиться до фундаменту (бетонним блокам) за допомогою болтів або цементується.
  7. Тент може бути будь-якого кольору, на тканину можна наносити написи, логотипи.

Багато що залежить від якості і характеристик тентового покриття. Ангарна тканину брезентового плетіння, щільністю від 600 до 900 г / м², стійка до стирання, розривів, проколів. Просочення (ламінування) поверхні полотна надає тенту водо- і грязеотталкивающие властивості, непродуваемость, захист від гнилі, грибків, комах.

Додатково поверхня тенту обробляється потівопожарнимі складами (наявність просочення вказується в сертифікатах до виробу).

Порада: при покупці тентових моделей краще вибрати світлопропускаючих тканину. Це дозволить економити на освітленні в світлий час доби.


Не нашли то, что искали? Вернитесь к поиску планировок квартир по параметрам типового проекта. Поддержите проект, расскажите о tipdoma.com в социальных сетях:

Adblock
detector